UBYTOVÁNÍ

GOLF HOTEL MORRIS****
Mariánské Lázně a
PARKHOTEL MORRIS****
Nový Bor

Golf hotel Morris je mezinárodní asociací AHR certifikován na **** superior a stal se jedním z nejlépe hodnocených hotelů v Mariánských Lázních. Hotel navštíví průměrně 20.000 spokojených zákazníků ročně! Celý hotel je nekuřácký!
Golfhotel Morris je umístěn přímo naproti Royal Golf Club Mariánské Lázně v nejklidnější části Mariánských Lázní Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, v nadmořské výšce 780 m/n/m.
V ekologicky čistém prostředí původní krajiny Tepelské vrchoviny, kde je k dispozici hostům hotelový park s terasou pro načerpání fyzické a psychické energie.
Hotel nabízí ubytování v 58 luxusních **** jednolůžkových, dvoulůžkových a apartmánových pokojích (přičemž maximální ubytovací kapacita je 145 osob) s vynikajícím sortimentem snídaní (vč. BIO snídaní) za velmi příznivé ceny pro firmy, úřady, státní instituce, skupiny, agentury i jednotlivce
Parkhotel Morris Nový Bor je moderní seminární hotel se širokou nabídkou poskytovaných služeb, určený pro business klienty, jednotlivce, cestovní kanceláře i skupiny. Nachází se v klidné části města v rozsáhlém parku, nedaleko centra. Hotel byl vybudován spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem, sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace. Hotel se nyní se prezentuje novými dekoracemi sklárny Ajeto, moderní gastronomií, profesionálním personálem, rozsáhlým balneo centrem a solnou inhalační jeskyní. Celý hotel je nekuřácký!
Parkhotel Morris Nový Bor nabízí ubytování ve 39 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT a telefon a miniobčerstvení. Hoteloví hosté mají možnost vybrat si mezi standardním dvoulůžkovým pokojem a malým apartmá. Standardní pokoje dále rozlišujeme vzhledem k barevnému designu.

Získejte výhodnější GREEN FEE díky ubytování v hotelech Morris

Wellness

Po návštěvě wellness oázy a našeho masážního a balneo centra se budete cítit jako znovuzrození. Budeme hýčkat nejen Vaše tělo, ale i Vaši duši, a Vy budete moci alespoň na chvíli zapomenout na starosti všedních dnů, načerpat novou energii a společně se svými blízkými vychutnávat romantickou pohádkovou atmosféru našeho hotelu i jeho okolí.

Balneo

Lékařská péče v Mariánských Lázních má dlouhou a slavnou tradici. Původně lékaři oslovovali pacienty přímo na lázeňské kolonádě. Dnes zkušení lázeňští lékaři - balneologové ordinují přímo v lázeňských hotelích, lázeňských léčebnách a sanatoriích.

Golf

Hřiště Golf Clubu Mariánské Lázně je příkladem klasického typu skotských a irských hřišť své doby. Hřiště leží na náhorní plošině 787 metrů nad hladinou moře. Vzniklo roku 1905 a je tudíž nejstarším královským hřištěm na našem území. Hřiště bylo vybudováno pod vedením skotského profesionála Duiga

Ceník ubytování

  • DRUH POKOJE
  • SINGLE POKOJ
  • DVOULŮŽKOVÝ POKOJ
  • POČET NOCÍ
  • 1
  • 1
  • CENA ZA NOC
  • 1650,-
  • 2150,-

Sleva 5 - 10% při ubytování na 3 a více nocí.


V ceně ubytování v je snídaně, 20% sleva na všechny wellness a balneo služby.
Bonusy : 1x v rámci pobytu zdarma golfový indoor trenažér - 64 světových golfových hřišť ( platí pro Golf hotel Morris)
1 léčebná procedura dle vlastního výběru v den příjezdu v našem hotelu..

Ubytujte te se přímo u 6 jamky v Golf hotelu Morris ****

a získejte výhody pro hraní golfu v Mariánských Lázních a okolí.